ART / Sculptures and works of art / Sculptures 16353192

nr 1635 3192

SCULPTURES

2 pcs, China, 1920s. Height: 22 cm, minor cracks.

2 st, Kina, 1920-tal. Höjd: 22 cm

Condition: nagg

600

SEK 600

Monday August 12 2024
at 18:53:44